Новини
Навчання посадових осіб (фахівців) суб’єктів господарювання
Четвер, 30 травня 2019, 15:34

Відповідно до Графіка-календаря навчального процесу з функціонального навчання обласних та м. Чернігова курсів за програмами короткострокового підвищення кваліфікації Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік в період з 27 по 29 травня поточного року були проведені заняття з категорією слухачів: «Посадові особи (фахівці), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання».

Детальніше...
 
Показовий День цивільного захисту в Чернігові
П'ятниця, 26 квітня 2019, 11:15

24 квітня 2019 року в місті Чернігові  на базі Чернігівського ліцею № 22 було проведено показовий День цивільного захисту. До проведення заходу були залучені представники Управління ДСНС України у Чернігівській області, аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України у Чернігівській області, кінологічного центру та вибухо-технічного відділу Головного управління національної поліції в Чернігівській області, а також навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Детальніше...
 
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
Понеділок, 22 квітня 2019, 10:45

В період з 15 по 19 квітня поточного року педагогічними працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведено ряд просвітницьких заходів в закладах освіти міста Чернігова.

Детальніше...
 
Просвітницькі заходи в бібліотеці
П'ятниця, 12 квітня 2019, 11:47

11 квітня 2019 року в місті Чернігові,  на базі КЗ "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка", відповідно до спільного плану роботи з бібліотекою, працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було організовано та проведено просвітницький захід по вивченню засобів індивідуального захисту, порядку дії у надзвичайних ситуаціях.

Детальніше...
 
СОТ з питань ЦЗ в Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці
Середа, 10 квітня 2019, 14:31

В Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці було проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту за темою «Дії персоналу закладу в разі виникнення пожежі»  під керівництвом головного лікаря Сергія Горбаня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 66