Батькам про медичну допомогу
П'ятниця, 11 травня 2012, 10:12

Навчально-методичний центр приділяє велику увагу до проведення просвітницької роботи з питань попередження дитячого травматизму в навчальних закладах. На сам перед це торкається дошкільних навчальних закладів, тому що малюки найбільш частіше ризикуют потрапити в різні нестандартні ситуації, які небезпечні для них. Дуже важливо, щоб поруч завжди були дорослі, які в будь-який момент зможуть прийти на допомогу.

В дитячих садках для вихователів постійно проводяться як теоретичні, так і практичні заняття з надання першої медичної допомоги вихованцям. А серед батьків таких занять проводилося дуже мало, хоча потреба в них є, тому що у батьків постійно виникають питання з даної тематики.

Під час проведення Тижня безпеки дитини в ДНЗ №30 м. Чернігова співробітники обласної організації Товариства Червоного Хреста та навчально-методичного центру провели практичне заняття для батьків «Перша медична допомога дитині».

З початку батькам були запропоновані ситуаційні задачі, вирішення яких коментувала патронажна медична сестра Н.В. Копич. Потім були дані відповіді на численні запитання батьків: як поводитися під час носової кровотечі, яку допомогу треба надати дитині при укусі кліща, як зняти больові симптоми при отруєннях, як наложити правильно джгут тощо.

Проведений захід нагадав батькам про необхідність дуже уважно ставитись до безпеки своїх малюків, а в разі необхідності –  правильно надавати першу медичну допомогу.


методист Валентина Прибитько