Безпека в житті – життя у безпеці
П'ятниця, 25 травня 2012, 14:51

В Чернігівській області завершений обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Безпека в житті – життя у безпеці». В конкурсі прийняли участь 139 дітей з 19 районів Чернігівської області, міст Чернігів, Ніжин і Прилуки. Представлені роботи літературного та мистецького напрямів різної тематики – від безпеки на дорозі до екологічної безпеки. Проведення конкурсу сприяє пропаганді серед дітей і молоді здорового способу життя, популяризації професії рятувальника, розвитку творчих здібностей учнів.

Плакати, малюнки, аплікації, м’які іграшки, вироби орігамі, казки та вірші розповідають про шляхи уникнення небезпеки та порядок дій у надзвичайних ситуаціях, необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я. У своїх роботах діти показали багато цікавих творчих знахідок, незвичних прийомів та фантазії.

Журі, яке складалось з представників Територіального управління МНС України в Чернігівській області, Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області відібрало на  Всеукраїнський етап конкурсу більше 30 робіт, серед яких особливий інтерес викликають м’які іграшки, виконані Д.Тимошенко з Ріпок і А.Кокошею з Корюківки, фотографії С.Іванова з Чернігова.


завідувач методичного кабінету О.А. Кожухар