Веб-міст «Сімферополь – Чернігів»
Четвер, 12 квітня 2012, 08:53

Проблеми здоров’я турбують кожного з нас. Ми читаємо журнали з корисними порадами, шукаємо на спеціалізованих сайтах різноманітні дієти, вправи для покращення самопочуття. Тема здоров’я – одна з головніших під час спілкування близьких та рідних людей.

Основи здорового організму формується з раннього дитинства. Тому проблеми здорового способу життя актуальні не тільки для старшого покоління, але і для молоді. Останнім  часом все більш уваги приділяється вихованню здорового покоління нашої країни. 2012 рік проголошено в Україні роком спорту та здорового способу життя, проводяться  заходи різних масштабів щодо пропаганди здорового способу життя, ця важлива тема висвітлюється в телевізійних програмах, на вулицях міст все більш білбордів з даної тематики.

Навчально-методичні центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності також проводять просвітницьку діяльність з питань здорового способу життя молоді. Яскравим прикладом тому став веб-міст серед старшокласників м. Сімферополя та м. Чернігова «Здоров’я – дар від народження або щоденна праця». В прямому ефірі юнаки та дівчата обговорювали різні аспекти здорового способу життя: медичний, соціальній, економічний, екологічний. Виступи підтверджувалися місцевими матеріалами, що робило зустріч в ефірі цікавою та пізнавальною для обох сторін. Було багато запитань, але спільно були вирішені всі проблеми. Всі учасники «мосту» прийшли до висновку, що потрібно постійно слідкувати за своїм здоров’ям та вести активний та здоровий спосіб життя.

Велику допомогу в організації та проведенні заходу надала Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М. Островського та  Кримська дитяча бібліотека ім. В.Н. Орлова.

Такі заходи між Чернігівським та Кримським Центрами проводиться вже не вперше. Вони знайшли підтримку та схвалення як серед учасників, так і серед організаторів. Будемо сподіватися, що і інші обласні Центрі візьмуть участь в веб-містах на різноманітні теми для обговорювання.


методист Валентина Прибитько