День безпеки на воді
Середа, 30 травня 2012, 12:58

Вже стало гарною традицією на передодні літнього відпочинку школярів, коли актуальним стає безпека поведінки на воді, проводити різноманітні заходи з даного напрямку в навчальних закладах. Кожного травня співробітники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області проводять в різних школах, які розташовані поблизу ставків, річок, «День безпеки на воді».

Цього року такий захід був проведено в гімназії смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району. Місце було вибрано не випадкове, тому що поблизу закладу розташовано мальовничий  ставок, який збирає влітку багато відпочиваючих.

Гімназисти готувалися до Дня безпеки на воді завчасно. Учні молодших класів писали диктанти на тему «Безпечний відпочинок біля води влітку». Юні художники підготували виставку малюнків, а спортсмени готувалися до проведення різноманітних естафет.

Погода не дала можливості провести свято біля ставка, але вся програма була проведена під дахом гімназії. В актовому залі учні початкових класів дивилися мультики про правильне поводження під час відпочинку на воді, відгадали загадки, вирішували ситуаційні завдання. А в спортивному залі представники рятувальної станції демонстрували водолазне спорядження, засоби рятування постраждалих на воді, показували способи надання медичної допомоги. Учні мали можливість приміряти рятівний жилет, водолазний костюм, попробувати свої сили  в наданні першої допомоги. Продовженням свята стала спортивна естафета, переможцями якої стали учні 5 класу.

По закінченню «Дня безпеки на воді» переможцям конкурсу малюнку, естафети були вручені грамоти навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області.


методист Валентина Прибитько