День ЦО в сільській школі
П'ятниця, 11 травня 2012, 10:51

На цьому тижні в усіх школах Чернігівського району пройшов «День Цивільного захисту», який являється підведенням підсумків за рік. Основна мета цього заходу – відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Директор Мохнатинської ЗОШ І-ІІ ступенів Чернігівського району – начальник цивільного захисту Андрій Сергійович Головач виявив ініціативу і запросив на цей захід фахівців навчально-методичного центру, які з радістю погодились допомогти.

Таким чином, 8 травня відбулось практичне відпрацювання дій працівників та учнів школи у випадку загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Продемонстровано роботу сучасних приладів радіаційної розвідки «Терра», та сигналізатора-аналізатора горючих парів і газів «Дозор». Організовано виставку засобів індивідуального захисту, на якій були представлені зразки починаючи від протигазів радянських часів і закінчуючи сучасними саморятівниками «Фенікс».

Діти із задоволенням слухали правила безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях та задавали слушні запитання, потім майже кожен потренувався в надяганні засобів індивідуального захисту.

Також учням та педагогічному колективу школи був продемонстрований навчальний відеофільм, в якому висвітлено актуальність знань правил безпеки.

Начальнику цивільного захисту школи була надана практична допомога викладачем обласних та м. Чернігова курсів у створенні кутків цивільного захисту, пожежної безпеки та відпрацювання документів з питань цивільного захисту.викладач Олексій Моргун