Естафета педагогічних інновацій
Вівторок, 12 червня 2012, 10:01

В Чернігівському районі пройшов ІІ етап обласної естафети педагогічних інновацій. Представники районів знайомилися з досвідом роботи навчальних закладів одного з великих регіонів області. Першими представляли свою школу викладачі та учні с.Количівка.

Навчальний заклад представляв різноманітні напрямки як навчальної, так і виховної роботи. В школі працюють різноманітні факультативи, гуртки, творчі групи, де вихованці вдосконалюють знання з різних предметів. Велика увага приділяється вивченню безпечної життєдіяльності в різних життєвих ситуаціях. Гурток «Школа безпеки» тому яскравий доказ.

Під час зустрічі педагогічних працівників області представники обласного ДАІ, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області виступили в ролі учасників проекту «Школа безпеки». Протягом навчального року пройшло чимало заходів з питань пожежної безпеки, поведінці в різноманітних надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної допомоги. Всі заняття носять практичний характер, що дає можливість учням отримувати практичні знання та навички.

Учасники обласної естафети педагогічних інновацій зацікавилися досвідом роботи Количівського ЗНЗ з питань безпеки життєдіяльності і взяли до впровадження у своїх районах програму гуртка «Школа безпеки», яка затверджена Міністерством освіти та науки України.

 


методист Валентина Прибитько