Навчання спеціалістів цивільного захисту районів
Четвер, 30 серпня 2012, 09:39

Відповідно до плану основних заходів з підготовки цивільного захисту Чернігівської області в вересні 2012 року буде проводиться комплексна перевірка реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у Срібнянському та Талалаївському районах.

По закінченню перевірки планується проведення командно-штабного навчання органів управління та сил районної територіальної та функціональних підсистем єдиної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

З метою надання допомоги у підготовці до  переревірки, посадовим особам цивільного захисту Срібнянського та Талалаївського районів в приміщеннях державних адміністрацій представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проведені тематичні семінари – заняття.

На семінари були запрошені голови сільських, селищних рад та члени районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час семінару до слухачів було доведено порядок організації та функціонування системи цивільного захисту, можливі заходи по зменшенню наслідків техногенних та природних надзвичайних ситуацій.

Проведений семінар буде сприяти сталому функціонуванню системи цивільного захисту Срібнянського та Талалаівського районів.


викладач В.П. Добриця