Навчаються працівники ДНЗ
Понеділок, 07 травня 2012, 14:23

З 7 травня у дошкільних навчальних закладах Чернігівської області почався Тиждень безпеки дитини. Комплекс заходів проводиться як з дітьми, так і з педагогічними працівниками і персоналом закладів. Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти – приймають участь у проведенні цих заходів. При цьому бесіди, презентації, екскурсії, показові заняття, зустрічі проводяться як у дитячих навчальних закладах, так і в аудиторіях Центру.

Один з таких заходів пройшов сьогодні в ДНЗ № 23 м. Чернігова. В ньому приймали участь педагогічні працівники Центру та представники обласного Товариства Червоного Хреста.

Перша частина заходу – презентація діяльності Червоного Хреста в Чернігівській області. За допомогою слайдів була доведена цікава інформація про історію створення та розвитку Товариства Червоного Хреста, основні напрямки та результати роботи в області.

Друга частина – практичне навчання та відпрацювання порядку дій при наданні першої допомоги постраждалій дитині. Фахівець з величезним досвідом практичної роботи Н.В.Копич у доступній, зрозумілій формі показала правила надання допомоги при переломах, кровотечах, втраті свідомості та інших нещасних випадках. Працівники ДНЗ мали змогу спробувати накласти пов’язку, зупинити кровотечу, зафіксувати кінцівку, транспортувати постраждалу дитину.

Слухачі виказали велику зацікавленість, тільки на їх запитання прийшлось відповідати більше 10 хвилин. Завідувач ДНЗ Н.К. Мелашич подякувала організаторам заняття та висловила побажання щодо продовження спільної роботи з питань забезпечення безпеки дітей.


завідувач методичного кабінету О.А. Кожухар