Обласні змагання "Школа безпеки 2012"
Вівторок, 10 квітня 2012, 10:25

31 березня на базі вищого професійного училища побутового обслуговування пройшли обласні змагання Чернігівського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». Учасниками стали представники міських та районних відділень Руху. В програмі змагань було три етапи: «Евакуація постраждалого з висотної будівлі», «Бойове розгортання», «Медична допомога».

На всіх етапах учасники продемонстрували теоретичні знання та практичні навики і вміння на достатньо високому рівні. Компетентне журі, до складу якого входили представники навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області та територіального управління МНС в Чернігівської області, уважно слідкували за виконанням всіх завдань на етапах.

Інколи різниця між командами складала буквально кілька секунд. Але в будь-якому змаганні є переможці та переможені. В наполегливій боротьбі бронзові нагороди поділили команди Козелецького району та Чернігівського колегіуму №11. Друге місце дісталося команді Семенівського району, а переможцями вже вдруге стали вихованці ЗНЗ №29 м.Чернігова. Хлопцям та дівчатам цієї команди тепер потрібно багато тренуватися, готуватися до різних конкурсів, які пройдуть в рамках чергових Всеукраїнських змагань «Школа безпеки» літом у Волинській області.

Побажаємо членам команди та її наставникам вдалих стартів і будемо чекати повернення посланців з перемогою.


методист Валентина Прибитько