Відродження дитячої радіогазети «Школа безпеки»
П'ятниця, 10 лютого 2017, 09:14

12 років тому розпочався спільний  проект навчально-методичного  центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області та обласного радіо «Школа безпеки», основною метою якого стала профілактика дитячого травматизму, ознайомлення з правилами поводження в різноманітних надзвичайних ситуаціях, презентація рятувальних професій.

В зв’язку з реформуванням радіомовлення, з квітня по грудень 2016 року, випуски дитячої програми не виходили в ефір, але враховуючи актуальність і необхідність профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму і завдяки сприянню  Чернігівської обласної адміністрації, з лютого 2017 року відновився випуск щомісячної дитячої радіогазети «Школа безпеки».

До участі в проекті залучаються представники різних підрозділів Управління ДСНС у Чернігівської області, освітяни, медичні працівники, активісти Чернігівського відділення ВГДР «Школа безпеки». Велика увага буде приділена різноманітним заходам з питань безпеки життєдіяльності, які проводяться в загальноосвітніх та позашкільних закладах. Будемо сподіватися, що заняття «Школи безпеки» будуть більш сучасні, оперативні, а слухачі будуть отримувати не тільки цікаву, але і корисну інформацію, яка може знадобитися в нестандартних ситуаціях.методист Валентина Прибитько