Медики вчились діям у надзвичайних ситуаціях.
Вівторок, 21 лютого 2017, 14:51

На минулому тижні у Чернігівській міській лікарні №1 ЧМР було проведено комплексне об’єктове тренування з цивільного захисту за темою: «Дії персоналу під час відключення електроенергії». Воно було проведене на базі неврологічного відділення.

Керувала тренуванням в. о. головного лікаря Лілія Стремецька. На тренування були залучені керівний склад лікарні, формування ЦЗ, персонал неврологічного відділення  та представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Основна увага була приділена практичному виконанню заходів цивільного захисту персоналом та особовим складом формувань ЦЗ. В ході  тренування кожен учасник зміг практично відпрацювати порядок використання вогнегасників у випадку пожежі. Особовий склад формувань ЦЗ відпрацював порядок дій в разі можливого виникнення надзвичайних ситуацій. Персонал неврологічного відділення вивчив  як забезпечити особисту безпеку та зберегти своє життя і здоров’я у такий ситуації.

Сподіваємось, що присутнім на тренуванні ніколи не доведеться застосовувати набуті знання та навички в умовах реальних надзвичайних ситуацій.майстер виробничого навчання Олександр Ромащенко