Молодь обирає здоров’я
Середа, 22 лютого 2017, 16:08

Під таким гаслом відбувся черговий щорічний місячний конкурс «Молодь обирає здоров’я». 27 загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру презентували виступи на тематику здорового способу життя, відповідального відношення до свого здоров’я  і здоров’я всієї нації.

Організаторами традиційно виступили – Чернігівське управління освіти та навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Кожен виступ був гарно підготовлений, тема виступу була розкрита всіма учасниками конкурсу. Але переможці і володарі гран-прі продемонстрували більш змістовні, емоційні виступи, які вразили не тільки членів журі, але і глядачів, які підтримували конкурсантів протягом п’яти годин, поки проходили виступи. Вокальні номери, танці, спортивні елементи – все це було складовою частиною кращих виступів.

Журі в чотирьох вікових номінаціях визначило переможців. Називаємо володарів гран-прі:

  • молодша вікова група – ЗНЗ №5
  • середня вікова група – ЗНЗ №30
  • старша вікова група – ЗНЗ №34
  • змішана вікова група – ЗНЗ №29 

Вітаємо переможців із заслуженими нагородами. Особливо дякуємо керівникам команд за особистий внесок в підготовку учасників конкурсу. Сподіваємося, що і в подальшому «Молодь обирає здоров’я» буде яскраво демонструвати активну позицію шкільної молоді в справі здорового способу життя.


методист Валентина Прибитько