Працівники та студенти ЧІІБіП вчилися діяти у випадку НС
Четвер, 02 березня 2017, 15:28

В Чернігівському інституті інформації, бізнесу і права ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» пройшло комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту на тему: «Дії керівного складу, працюючих та студентів у разі виникнення надзвичайної ситуації».

Тренування проводилось з метою відпрацювання, закріплення та перевірки умінь керівного складу ЦЗ та керівників формувань цивільного захисту дій з організації та здійснення заходів передбачених Інструкцією щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, вдосконалення практичних навичок у прийнятті обґрунтованих рішень при виникненні НС, узгодженості дій викладачів та студентів навчального закладу.

Майстрами виробничого навчання надано методичну допомогу в підготовці та проведенні цього заходу. У ході підготовки до об’єктового тренування був виконаний певний обсяг заходів і робіт, який сприяв успішному його проведенню.

Було практично відпрацьовано заходи з локалізації та ліквідації пожежі. Присутні ще раз повторили основні принципи надання домедичної допомоги. Напикінці проаналізували захід та підбили підсумки комплексного об’єктового тренування. На підставі аналізу проведених практичних заходів прийшли до висновку, що навчальний заклад до вирішення питань, пов’язаних із можливим виникненням надзвичайних ситуацій готовий.

Проведене тренування є приводом це раз детально проаналізувати стан, який може виникнути під час надзвичайної ситуації, навчитися практичному прийняттю найбільш доцільних рішень у відповідності до обстановки, яка може виникнути.

Маємо надію, що присутнім на тренуванні ніколи не доведеться застосовувати подібні знання та навички в умовах реальних надзвичайних ситуацій.майстер виробничого навчання Тетяна Моргун