Вчитись, щоб вижити.
Середа, 22 березня 2017, 11:56

У дитячій стоматологічній поліклініці Чернігівської міської ради, під керівництвом головного лікаря Струц В.В., було проведено комплексне об’єктове навчання з цивільного захисту за темою «Дії персоналу закладу при загрозі терористичного акту». Поліклініка відноситься до об’єктів з постійним масовим перебуванням людей, а тому виникнення надзвичайної ситуації може призвести до масштабних наслідків.

Завдяки завчасній підготовці до навчання керівництву поліклініки вдалося якісно спланувати цей захід, підготовити персонал до дій у разі загрози терористичного акту.

Методичний супровід при підготовці навчання здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Чернігова  курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Ромащенко О.М.

Згідно задуму і плану проведення навчання в одному з приміщень поліклініки був виявлений підозрілий вибухонебезпечний предмет.

В ході навчання відпрацьовані практичні заходи щодо дії органів управління, формувань цивільного захисту, персоналу поліклініки та відвідувачів при проведенні екстреної евакуації та при умовній пожежі.

Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, персонал поліклініки під час навчання вдосконалили свої практичні навики щодо виконання функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Результати комплексного об’єктового навчання обговорили на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій поліклініки. В ході засідання були визначені рекомендації для подальшого покращення стану роботи з питань ЦЗ.майстер виробничого навчання Ромащенко О.М.