Молоде покоління за безпеку дорожнього руху
Середа, 29 березня 2017, 08:48

Головним управлінням Національної поліції в Чернігівській області спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведено міський етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» на базі обласної бібліотеки для дітей.

Мета конкурсу: збагачувати знання дітей новою інформацією про дороги і Правила дорожнього руху, розширювати поняття про дорогу, перехрестя, дорожню розмітку й елементи дороги та пішохідний перехід, розвивати вміння і навички свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, щоб уникнути травматизму і нещасних випадків, виховувати повагу до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) та фотографія на добровільних засадах і є відкритим для учнів і вихованців дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків за трьома віковими категоріями:

  • перша категорія – автори робіт віком від 5 до 9 років;
  • друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років;
  • третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років.

На міському етапі конкурсу було представлено понад ста робіт. Суворе та об’єктивне журі прискіпливо поставилось до вибору кращих творів. Майже всі роботи були виконані з великим старанням та майстерністю, хоча виготовлення деяких виробів не обійшлося без допомоги дорослих.

Отже, журі визначило переможців конкурсу в кожній віковій категорії згідно з критеріями оцінювання та за відповідним напрямом творчих робіт. Результати засідання журі були оформлені протоколом.

Планується представлення переможців міського етапу конкурсу, які будуть нагороджені при підведенні підсумків обласного етапу, дипломами та призами, а також спеціальними нагородами окремих учасників.методист Михайленко С.В.