Тренування, як підсумок теоретичного навчання
П'ятниця, 14 квітня 2017, 15:29

В Чернігівському обласному наркологічному диспансері було проведено комплексне об’єктове тренування з цивільного захисту за темою «Дії персоналу диспансеру в разі виявлення підозрілого предмету».

Керував тренуванням головний лікар Петро Седень. Виходячи з соціально-політичного стану в суспільстві, ця тема тренування є дуже актуальною та нагальною.

Керівництву диспансеру вдалося забезпечити якісну підготовку до тренування та його проведення. Тренування проводилось на базі денного стаціонару диспансеру.

Методичний супровід при підготовці тренування здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м.Чернігова  курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Ромащенко О.М.

В ході тренування відпрацьовані практичні заходи щодо дій керівного складу, формувань цивільного захисту, персоналу диспансеру при виявленні підозрілого предмету: проведення екстреної евакуації персоналу, надання медичної допомоги потерпілим, використання первинних засобів пожежогасіння.

Керівний склад, фахівці, особовий склад формувань цивільного захисту, персонал диспансеру під час тренування вдосконалили свої практичні навики щодо виконання функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Результати комплексного об’єктового тренування обговорили на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій.майстер виробничого навчання Ромащенко О.М.