Участь мобільного навчально-консультаційного пункту в Дні ЦЗ
Вівторок, 25 квітня 2017, 12:01

Протягом останніх років мобільний навчально-консультаційний пункт навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області досить часто бере участь у просвітницьких заходах з питань цивільного захисту в навчальних закладах обласного центру. Яскравим прикладом може бути робота пункту в ЗНЗ №20 м.Чернігова.

З початку в 3-му і 8-му класах були проведені заняття «Поводження з вибухонебезпечними предметами», на яких учні ознайомилися з навчальним фільмом «Небезпечні знахідки». А потім учні  стали учасниками роботи станцій мобільного навчально-консультаційного пункту НМЦ ЦЗ та БЖД.

На першій станції хлопці і дівчата знайомилися з індивідуальними засобами захисту, починаючи з простіших протигазів і закінчуючи сучасними «Феніксами».

На другій станції необхідно було в малюнках на асфальті розповісти про правила поводження з електроприладами, вибухонебезпечними предметами, правила поводження у природі.

І учні, і викладачі були вдячні представникам Центру за цікавий та пізнавальний захід. Вони запросили гостей на наступний День цивільного захисту.методист Валентина Прибитько