Ми – рятувальники!
Четвер, 11 травня 2017, 13:25

Вже понад 10 років навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області співпрацює з дошкільним навчальним закладом № 30 м. Чернігова. Кожного року в рамках Тижня безпеки дитини співробітники Центру надають методичну допомогу вихователям ДНЗ.

Відбувається підготовка та проведення різноманітних заходів з питань виховання у дошкільнят культури безпеки життєдіяльності: конкурси малюнків, зустрічі з представниками ДСНС, бесіди з правил пожежної безпеки, поведінки з незнайомими рослинами та тваринами, знання аварійних служб тощо.

В цьому році за методичною допомогою співробітників Центру було проведено тематичне свято «Ми – рятувальники!», в якому брали участь вихованці старших груп дитячого садка, а вболівальниками були представники середніх груп.

Як справжні рятувальники, хлопчики і дівчатка демонстрували увагу, фізичну підготовку, вміння діяти в команді. Серед конкурсів були запитання вікторини, спортивні естафети та виконання вправ по гасінню «пожежі».

І члени команд, і вболівальники, і присутні батьки, і вихователі отримали задоволення від такого яскравого свята. Команди були нагороджені грамотами НМЦ ЦЗ та БЖД за активну участь в тематичному святі.методист Валентина Прибитько