Обласна студентська олімпіада з БЖД
Четвер, 18 травня 2017, 12:00

Щороку проводиться обласна студентська олімпіада з безпеки життєдіяльності. Основна мета – підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, сприяння реалізації її творчих здібностей, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Саме для досягнення цієї мети здійснюються організація та проведення подібних заходів, змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь, навичок та у професійній підготовці майбутніх спеціалістів.

Неабияку роль у процесі науково-експериментальної роботи, що здійснюється вищими навчальними закладами та науковими установами області з проблем цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення в умовах надзвичайних ситуацій відіграє навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. Активну участь в організації олімпіади також взяли представники Управління превентивної діяльності ГУ національної поліції в Чернігівській області та Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

Чергова олімпіада була проведена 17 травня на базі Комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», який люб’язно представив актовий зал та свою чудову квітучу територію для проведення даного заходу. Участь в заході прийняли команди Чернігівського коледжу транспорту та комп’ютерних технологій, Ніжинського агротехнічного коледжу, Чернігівського коледжу економіки і технологій, Чернігівського базового медичного коледжу та Чернігівського кооперативного коледжу.

Кожна з команд розпочала свій виступ з презентації свого навчального закладу, його навчальної діяльності, спортивного життя та наукових проблем, які на даний час вирішуються на рівні своїх міст та області.

Поліцією були надані картки з правил дорожнього руху, під час рішення яких студенти показали свої знання з правил дорожнього руху.

Цікаво пройшов конкурс з надання першої медичної допомоги, в якому студенти надавали допомогу постраждалим з травмами голови, ліктя та кисті рук.

І, на завершення, кожна команда продемонструвала на екрані свої електронні навчальні презентації, що стосуються безпеки життєдіяльності та основних небезпек, які можуть виникнути в містах, де вони мешкають.

Беззаперечну перемогу отримала команда Чернігівського базового медичного коледжу, на другому місці Чернігівський коледж транспорту та комп’ютерних технологій і на третьому – Ніжинський агротехнічний коледж.

Команди-переможці отримали заслужені нагороди та грамоти.методист Михайленко С.В.