Заняття щодо організації ЦЗ в об’єднаних територіальних громадах
П'ятниця, 09 червня 2017, 16:27

9 червня у Чернігівському відокремленому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування з головами об’єднаних територіальних громад області відбувся семінар з питань організації та створення на місцях системи захисту населення і територій від НС.

Його організаторами виступили Управління ДСНС України у Чернігівській області, Центр розвитку місцевого самоврядування, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, а заняття проводили викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Добриця В.П. та Мірошник Д.А..

В ході семінару обговорені основні етапи побудови системи цивільного захисту на місцях, зокрема викладач Добриця В.П. довів вимоги створення структурного підрозділу у сфері цивільного захисту, комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, а також місцевих пожежно-рятувальних команд з метою забезпечення гасіння пожеж та реагування на надзвичайні ситуації на території об’єднаної територіальної громади.

Викладачем навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Мірошником Д.А. з головами громад проведене заняття щодо організації на місцях заходів Державної політики у сфері цивільного захисту з урахуванням особливостей географічно-кліматичного розташування та характерних для громад надзвичайних ситуацій.

На завершення заходу керівники громад висловили слова вдячності організаторам за надану необхідну методичну допомогу та побажання щодо подальшої плідної співпраці у забезпеченні безпеки життєдіяльності на території об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.викладач Олексій Моргун