Навчання вихованців пришкільного табору безпечній поведінці
Середа, 14 червня 2017, 15:52

14 червня, до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області завітали вихованці пришкільного табору загально- освітньої школи І-ІІІ ступенів №17.

Заняття поділялось на декілька етапів. На початку заходу з метою популяризації професії рятувальника діти переглянули презентаційний фільм ДСНС про нелегку працю рятувальників. Спілкуючись с дітьми, майстер виробничого навчання порадила їм уважно слухати настанови професіоналів і з усією відповідальністю ставитись до власної безпеки та безпеки оточуючих. Також вона розповіла про приклади героїчної роботи співробітників ДСНС під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

На другому етапі з метою вироблення навичок правильно і чітко діяти у випадку надзвичайної ситуації, з дітьми було проведено бесіду на тему «Що робити для збереження життя у випадку пожежі».  Діти були ознайомлені з причинами виникнення пожеж, первинними засобами пожежегасіння, а також їм розповіли про засоби індивідуального захисту органів дихання. Вихованці пришкільного табору із захопленням розглядали вогнегасники та протигази.

Також, учні мали можливість відвідати консультаційно-методчний кабінет та переглянути представлені там експонати.

Проведення даного заходу сприяло закріпленню знань про правила безпечної поведінки у повсякденному житті, популяризації професії рятувальника, розвитку естетичних смаків у дітей.майстер виробничого навчання Тетяна Моргун