Заняття з заступниками осіб, які очолюють спеціалізовані служби ЦЗ енергетики
П'ятниця, 16 червня 2017, 13:03

В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області пройшли заняття з групою заступників осіб, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту енергетики.

Протягом п’яти днів слухачі вивчали законодавчу базу організації цивільного захисту, склад та основні завдання сил цивільного захисту, організацію і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, порядок здійснення основних заходів цивільного захисту, основи планування та організації діяльності органів управління, сил і засобів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Увага приділялась особливостям планування і проведення евакуаційних заходів у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Частина навчального часу пройшла в формі групових вправ, практичних занять. Була проведена навчальна екскурсія на тему «Організаційні засади діяльності спеціалізованих служб цивільного захисту»

По закінченню навчання було проведено модуль-контроль в вигляді тестування, який продемонстрував рівень засвоєння знань слухачами курсів.

Випускники висловили впевненість, що отримані теоретичні знання і практичні навички будуть в нагоді в їх подальшої діяльності в якості заступників осіб, які очолюють спеціалізовані служби ЦЗ.методист Валентина Прибитько