Просвітницька робота в пришкільних оздоровчих таборах
Середа, 21 червня 2017, 16:22

Безпеці навчаються все життя. На допомогу в цьому питанні завжди прийде навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, одним із основних напрямків діяльності якого є просвітницька робота з питань безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді.

Природні катаклізми, виробничі аварії, невиробничий травматизм несуть небезпеку сучасній людині. А нинішньому поколінню прийшлось стати свідками надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

Саме тому представниками навчально-методичного центру протягом червня були проведені просвітницькі заходи в пришкільних оздоровчих таборах ЗОШ № 3 та 14, а також в обласному палаці для дітей та юнацтва, де були присутні діти з ЗОШ №№ 2, 5, 9, 30.

З вихованцями табору школи №14 проводилась бесіда на тему «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами». З великою увагою діти сприйняли інформацію, що неправильне поводження з вибухонебезпечними предметами загрожує втратою здоров'я не лише тим, хто порушує ці прості правила, але і й тим, хто знаходиться поруч.

Враховуючи неабияку зацікавленість аудиторії, для них було продемонстровано цікаві відеоматеріали, а також доведені основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами.

З вихованцями табору школи № 3 проводилась бесіда по правилам поведінки на воді. Також було продемонстровано мультиплікаційний фільм за даною тематикою та проведена вікторина зі знання правил поводження на водоймах.

В фойє обласного палацу для дітей та юнацтва представники навчально-методичного центру розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт та ознайомили дітей з різними небезпеками, які можуть чекати людину в побуті, були продемонстровані різноманітні прилади та сучасні індивідуальні засоби порятунку під час пожежі.

Також методистом центру з вихованцями пришкільних оздоровчих таборів був проведений майстер-клас з психологічної підготовки дітей до різних життєвих обставин та було показано відеоматеріали з правил поведінки у природному середовищі.

Абсолютна більшість людей впевнені, що біда пройде повз них. Але лихо може прийти до кожної родини, до кожного з нас. Тому метою подібних заходів є те, щоб підростаюче покоління замислилось, як зробити так, щоб біда не торкнулась ні їх самих, ні їх близьких.методист Михайленко С.В.