Персонал лікарні готовий до виникнення надзвичайної ситуації
Понеділок, 24 липня 2017, 14:34

20 липня, згідно плану-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях  м. Чернігова у 2017 році на базі КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3» Чернігівської міської ради було проведено спеціальне об’єктове тренування  з питань цивільного захисту на тему: «Дії органів управління та сил лікарні при виявленні підозрілого предмету».

Керівництво тренуванням здійснював головний лікар медичного закладу Янголь Віктор Іванович. На тренуванні були залучені керівний склад лікарні, формування ЦЗ та представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

В ході тренування відпрацьовані практичні заходи щодо проведення оповіщення, екстреної евакуації персоналу та пацієнтів, використання первинних засобів пожежогасіння.

Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, персонал лікарні під час тренування вдосконалили свої практичні навики щодо виконання функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Результати спеціального об’єктового тренування обговорили на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій лікарні. В ході засідання були детально проаналізовано стан, який може виникнути при надзвичайній ситуації та  визначені рекомендації для подальшого покращення  роботи з питань цивільного захисту. Складено план усунення недоліків, які були виявлені при проведенні тренування.

Сподіваємось, що присутнім на тренуванні ніколи не доведеться застосовувати отримані знання в умовах реальних надзвичайних ситуацій.


майстер виробничого навчання Тетяна Моргун