Вчимося безпеці
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 14:13

Найдорожче в житті людини – це наші діти і саме тому безпека дитини в повсякденному житті завжди повинна ставитись на перший план. Особливу увагу необхідно приділити в цьому питанні в осінньо-зимовий період, коли суттєво підвищується ризик дитячого травматизму.

Це насамперед пустощі з вогнем, небезпечними та піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, небезпечні ігри на льоду водойм, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів тощо.

Саме тому спільно Управлінням ДСНС України у Чернігівській області та Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації було організовано в період з 17 по 20 жовтня проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності». Суттєва робота в рамках проведення даного заходу була проведена навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Робота з безпеки життєдіяльності проводилась фахівцями Центру як на базі закладу, так і в дошкільних, загальноосвітніх закладах, а саме: дитячому навчальному закладі № 30, загальноосвітніх школах №№ 34, 5 та клубі за місцем проживання «Прометей». В школі № 5 та в клубі за місцем проживання захід проводився спільно з управлінням патрульної поліції м. Чернігова.

В ході проведення заходів для дітей були організовані екскурсії до пожежно-технічної виставки, пожежно-рятувальних підрозділів обласного управління ДСНС України, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області з метою ознайомлення із правилами безпечної поведінки й набуття практичних навичок поводження у випадку виникнення надзвичайних подій різного характеру.

Неабияку увагу педагогічні працівники Центру звернули на висвітлення питань профілактики невиробничого травматизму, а також на тематику безпеки життєдіяльності, де дані питання пройшли в ігровій формі у вигляді конкурсів та вікторин.

На всіх етапах «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» педагогам навчальних закладів надавалась консультаційна та методична допомога.

Високий рівень активності дітей та педагогів говорить про належну зацікавленість та відповідальність кожного, хто дійсно дбає про свою безпеку та безпеку оточуючих.



методист Михайленко С.В.