Вчимося проводити евакуацію
Вівторок, 24 жовтня 2017, 09:36

В рамках підготовки до проведення тренування по оповіщенню та евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, працівниками навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Чернігівської області 23 жовтня 2017 року в м. Ічня було проведено заняття з начальниками збірних та приймальних пунктів евакуації району.

В ході занять було розглянуто призначення збірних та приймальних пунктів евакуації, де вони створюються, їх адміністративний склад, основні завдання, їх місця розгортання, яка документація необхідна для керівництва під час підготовки та проведення евакуаційних заходів.

Збірні пункти евакуації призначені для збору та реєстрації населення (працівників), яке підлягає евакуації, розподілу за поїздами (автоколонами, суднами), пішими колонами, а також забезпечення своєчасного відправлення його на станції (пункти посадки) та вихідні пункти руху пішим порядком.

В свою чергу, приймальні пункти евакуації створюються за рішенням голови райдержадміністрації безпечного району для зустрічі, приймання евакуйованого населення (працівників) та організації відправлення його в безпечні пункти розміщення.

Представники НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області наголосили на порядок дій збірних та приймальних пунктів евакуації під час повсякденної діяльності та з отриманням розпорядження про початок проведення евакуації населення.

Слухачам було надано формалізовані документи, які ведуться посадовими особами на призначення збірних та приймальних пунктів евакуації.

Заняття пройшли плідно. І як висновок збірні та приймальні пункти евакуації до виконання своїх завдань – підготовлені.

Запам’ятайте: у небезпечних ситуаціях перемагає не сильніший, а той, хто більше прагне зберегти своє життя. За будь-яких обставин намагайтеся не  втрачати самоконтроль і головне – не панікувати.методист Ганна Дубина