Навчаємося безпеці з дитинства
Понеділок, 13 листопада 2017, 10:23

В Чернігові пройшов черговий міський конкурс «Вчимося жити на Землі». В цому році він був присвячений співпраці школи і дитячих садків у справі профілактики дитячого травматизму дошкільнят в різноманітних побутових ситуаціях.

Організаторами конкурсу виступили управління освіти Чернігівської міської ради, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області і обласна бібліотека для дітей, а учасниками стали учні 8-10 класів обласного центру.

На першому етапі необхідно було написати сценарій проведення заняття з вихованцями старшої групи з тематики безпеки життєдіяльності. На конкурс надійшло 18 сценаріїв, а  авторам 8 кращих розробок була надана можливість провести своє заняття в конкретних дошкільних навчальних закладах.

На всіх заходах були присутні члени журі, представники дитячих садочків. Конкурсанти заздалегідь познайомилися з вихованцями, підготували необхідні наочні матеріали, відеоматеріали для занять. Старшокласники продемонстрували уміння налагодити контакт з дітьми, різноманітність форм проведення занять з безпеки життєдіяльності. А вихованці дитячих садків отримали нові знання та практичні навички з питань безпечної поведінки.

Кращими визначені заняття представників ЗНЗ № 4, 6, 12, 21, 30 м. Чернігова. 23 листопада в обласній бібліотеці для дітей відбудеться нагородження переможців конкурсу в урочистій обстановці, а кращі сценарії будуть направлені в журнал «Безпека життєдіяльності».

Конкурс пройшов на високому організаційно-методичному рівні, що неодноразово підкреслювали й організатори, і учасники.методист Валентина Прибитько