Вчимося жити на Землі
П'ятниця, 24 листопада 2017, 15:37

Життя та здоров’я наших дітей завжди ставиться на перший план, бо діти – це найдорожче, що є в нашому житті. Саме тому вже дванадцятий рік поспіль управлінням освіти Чернігівської міської ради, навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, обласною бібліотекою для дітей проводиться міський конкурс на тему «Вчимося жити на Землі».

Участь у заході також взяло управління патрульної поліції у місті Чернігові. Особлива увага надавалася попередженню дитячого травматизму. Це насамперед пустощі з вогнем, піротехнічними виробами, самовільне користування електричними приладами, порушення правил дорожнього руху, правила поведінки вдома, недотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів тощо.

На першому етапі конкурсу учні 8-10 класів загальноосвітніх шкіл міста Чернігова представляли власноруч створені сценарії для проведення занять з безпеки життєдіяльності з вихованцями старших груп дитячих садків.

Авторами восьми кращих робіт, які були визначені принципіальним журі конкурсу, в чотирьох дитячих навчальних закладах з вихованцями були проведені заняття щодо профілактики дитячого травматизму. В процесі проведення занять журі оцінювало вміння висвітлити тематику, налагодити контакт з дітлахами,  а також використання різноманітних форм спілкування з малечею.

Перше місце заслужено зайняла представниця школи № 12 Немкевич Дарина, а загальноосвітня школа № 30 у складі Суховецької Олени, Виноградової Валерії та Середи Яни, виборола гран-прі конкурсу. Їх виступи отримали високу оцінку всіх членів журі.

Нагородження переможців конкурсу пройшло 23 листопада в урочистій формі на базі обласної бібліотеки для дітей.

Кращі сценарії будуть представлені до всеукраїнського науково-популярного журналу «Безпека життєдіяльності».

Високий рівень активності учасників конкурсу говорить про їх належну зацікавленість та відповідальність за безпеку дітей.методист Михайленко С.В.