Попередження травматизму на транспорті
П'ятниця, 01 грудня 2017, 10:39

Дорожньо-транспортні пригоди займають перше місце серед причин травмування внаслідок невиробничого травматизму. Жертвами ДТП стають і дорослі, і діти, і молодь. Виконання елементарних правил дорожнього руху, як пішоходами, так і водіями дає можливість зберегти життя і здоров’я багатьох.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області постійно проводить профілактичну роботу з вихованцями дитячих садків, загальноосвітніх закладів, ліцеїв, вищих навчальних закладів з даної тематики. При проведенні таких заходів використовуються навчальні фільми, презентації. Присутні не тільки слухають інформацію, але і приймають активну участь в обговореннях, рішенні ситуативних задач з правил дорожнього руху.

Таке заняття було проведено і за заявкою Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту. Причиною стало травмування двох студентів ліцею протягом місяця, один загинув на місці аварії, а другий знаходився у вкрай важкому стані в лікарні більше двох тижнів.

Представники центру ознайомили студентів першого курсу з сумною статистикою травмувань у ДТП в Чернігівської області, нагадали правила поводження пішоходів, велосипедистів, основні дорожні знаки. Присутні з зацікавленістю вирішували ситуаційні задачі з правил дорожнього руху. Така зустріч посприяла більш уважному ставленню молоді до своєї безпеки в різних нестандартних ситуаціях.


методист Валентина Прибитько