Навчально-методичний збір з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД
Середа, 06 грудня 2017, 18:15

6 грудня цього року, відповідно до пункту 19 розділу ІІІ Плану роботи ДСНС України на 2017 рік, на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області розпочав роботу навчально-методичний збір з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД областей та міста Києва.

Основними завданнями збору визначені: підведення підсумків діяльності НМЦ сфери цивільного захисту за 2017 рік, обговорення заходів щодо покращення навчального процесу, вирішення проблемних питань з організації підготовки посадових осіб органів управління у сфері ЦЗ, визначення пріоритетних завдань діяльності НМЦ на 2018 рік.

На відкритті заходу до учасників, серед яких представники Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, Управління ДСНС України у Чернігівської області, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, начальники НМЦ ЦЗ та БЖД областей, з привітальним словом  звернувся перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області Бескостий Д.А.

З доповіддю «Результати діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД в 2017 році» виступив заступник начальника управління – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту Осипенко С.І.

Головний фахівець відділу підготовки органів управління та навчання населення управління планування та координації заходів цивільного захисту Деревинський Д.М. ознайомив присутніх з «Аналізом проекту державного замовлення з функціонального навчання на 2018-2022 рр».

Учасники навчально-методичного збору мали змогу взяти безпосередню участь в  організаційному тренінгу з розроблення та оновлення робочих  навчальних програм з навчання керівного складу і фахівців з питань цивільного захисту. Завідувач обласним методичним кабінетом  НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області Кожухар О.А. поділився досвідом з організації та проведення тренувань органів управління і сил ЦЗ Чернігівської області у разі виникнення НС на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних Сил України, а викладач обласних та м.Чернігова курсів Добриця В.П. провів відкрите заняття «Створення і використання регіональних, місцевих та об’єктових матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків».

На засіданні круглого столу обговорювалися питання взаємодії НМЦ ЦЗ та БЖД з органами управління, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.


методист Валентина Прибитько