Продовження збору з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД
Четвер, 07 грудня 2017, 16:00

2-й день навчально-методичного  збору з керівниками НМЦ ЦЗ та БЖД областей та міста Києва розпочався на базі ПАТ «Чернігівгаз». На території підприємства учасники ознайомилися з його характеристикою та особливостями організації цивільного захисту на об’єкті.

Крім того, начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів Мирюта Ю.М. провів практичне заняття «Організація та проведення занять за програмою спеціальної підготовки з працівниками об’єктової спеціалізованої служби ЦЗ».

Було продемонстровано навчальний фільм, створений співробітниками НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області «Організація оповіщення та збір працівників формування. Інструктаж та доведення тактичного завдання».

На навчально-тренувальному полігоні учасники збору спостерігали за діями аварійно-технічної ланки при ліквідації аварії на газопроводі, наданні домедичної допомоги постраждалим працівникам. В ході тренування присутні обговорили шляхи підвищення ефективності практичних занять.

При поверненні до залу засідань учасники зборів прийняли участь в обговоренні проблемних питань щодо виконання статутних завдань навчально-методичними центрами сфери цивільного захисту.

При підведенні підсумків роботи представники ДСНС України визначили пріоритетні завдання діяльності навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на 2018 рік.методист Валентина Прибитько