Підсумки діяльності Центру
Вівторок, 19 грудня 2017, 16:28

День 19 грудня 2017 року виявився дуже насиченим для працівників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. Цього дня згідно з планом роботи підводилися підсумки роботи Центру за рік та проводився День професійної майстерності.

З вступним словом на початку заходу виступив начальник Центру полковник служби цивільного захисту Назін О.І., який довів порядок роботи та наголосив на необхідності постійно підвищувати рівень професійної педагогічної майстерності, удосконалювати якість навчального процесу у відповідності з вимогами сьогодення.

Потім начальник Центру розповів про загальні заходи, які проводились протягом 2017 року. Було відмічено, що робота закладу організована згідно керівних документів та коротко охарактеризована робота всіх структурних підрозділів Центру. Також полковник служби цивільного захисту Назін О.І. на завершення підвів загальні підсумки,  оцінив особистий вклад кожного працівника закладу та поставив перед педагогічним колективом нові завдання в організації навчального процесу, просвітницької діяльності серед населення на 2018 рік.

Під час проведення Дня професійної майстерності, як і завжди, були висвітлені важливі питання навчальної діяльності. На заході були присутні всі педагогічні працівники Центру, в тому числі і завідувачі навчально-консультаційних пунктів в містах Ніжин, Прилуки та Остер.

Професія педагога потребує від кожного педагогічного працівника постійного вдосконалення рівня знань, умінь та навичок. Саме тому під час проведення таких заходів кожен педагог може удосконалювати свої як теоретичні знання, так і практичні навички, підвищувати фахову компетентність та професійну майстерність.

Основним питанням, яке висвітлювалось під час проведення Дня професійної майстерності було проведення тренінгу на тему «Організація занять у сфері цивільного захисту на суб’єкті господарювання» відповідно до програми ПДС, який провів майстер виробничого навчання обласних та м.Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Ярош В.Л. Порядком проведення тренінгу зацікавилися та жваво обговорили його з точки зору обміну досвідом майстри виробничого навчання Центру та завідувачі навчально-консультаційних пунктів.

Підводячи підсумки, начальник Центру наголосив, що подібні заходи дають педагогічним працівникам унікальну можливість поділитися своїм досвідом педагогічної роботи та вдосконалювати  власну педагогічну майстерність.
методист Михайленко С.В.