Вшанування ветерана
Вівторок, 30 січня 2018, 11:58

2018 00629 січня – День вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони. Професію пожежних можна назвати по-справжньому героїчною, адже пожежні щодня рятують життя людей. Вони не раз доводили безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходилась на межі ризику, проявляли готовність прийти на допомогу кожній людині. І як результат професіоналізму пожежних – попереджені та приборкані сотні пожеж, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Хочеться трохи розповісти про ліквідатора аварії на ЧАЕС Віктора Павловича Добрицю, який все своє життя – життя людини-вогнеборця, присвятив справі допомоги людям, що потрапили у скрутне становище. Він завжди був там, де виникала екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей. Тому саме його було запрошено національною суспільною телерадіокомпанією України Сівер-центр для зйомок на передачі «Ранок на Сівері».

Віктор Павлович розповів про важливість професії пожежного. Він акцентував, що пожежні завжди відзначалися відвагою та геройством. За це й полюбив їх народ. Чимало вони зазнали на своєму віку випробувань та завжди з честю з них виходили. Цим хлопцям і справді вогонь не страшний. Пожежний, рятувальник, вогнеборець, надзвичайник – як би їх не називали, вони, часом ціною власного життя, рятують життя інших.

Зараз Віктор Павлович навчає інших, він ділиться багатим життєвим досвідом зі слухачами, працюючи викладачем обласних та міста Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. У навчанні він завжди наводить приклади з практики запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, оскільки сам неодноразово приймав участь у їх ліквідації.

В.П.Добриця завжди буде прикладом для підростаючого покоління та своїх колег.


методист Михайленко С.В.