Новий формат дитячої радіогазети
П'ятниця, 02 лютого 2018, 10:54

2018 007Обласна дитяча радіогазета «Школа безпеки», яка виходила в ефір 13 років, змінила формат мовлення. Спільний проект обласного радіо і навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД тепер буде мати назву «Вчимося жити безпечно».

Січневий випуск вийшов як експрес-урок і був присвячений  підсумкам обласного конкурсу навчальних презентацій «Збережи себе». Гостем студії став один з переможців – Калюжний Нікіта, учень 11 класу ЗНЗ №9 м.Чернігова.

Юні ведучі задали переможцю кілька питань про актуальність такого конкурсу, тему його презентації та її використання при проведенні різноманітних виховних заходів з питань безпеки життєдіяльності серед вихованців дошкільних навчальних закладів і учнів початкових класів загальноосвітніх шкіл.

Наступні випуски експрес-уроків будуть знайомити слухачів Чернігівщини з заходами по попередженню дитячого травматизму (конкурси, змагання, зустрічі з представниками рятувальних служб), а гості студії – спеціалісти ДСНС, медичної служби, при необхідності нагадають правила поводження в різних нестандартних ситуаціях.

IMG-926754


методист Валентина Прибитько