Небезпеки поруч
П'ятниця, 23 лютого 2018, 10:10

Різноманітні надзвичайні ситуації трапляються в сучасних умовах дуже часто. Це і дорожні пригоди, і пожежі, і отруєння. Причиною травмування, а в окремих випадках – і смертельних випадків, є частіше всього порушення елементарних правил поводження в тій чи іншій ситуації.

Підсумком такого недбалого ставлення до свого життя і життя оточуючих є сумна статистика невиробничого травматизму Чернігівської області за 2017 рік. За рік в області сталося 69534 нещасних випадків. Жертвами стали 510 мешканців Чернігівщини, серед яких 4 дитини.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області постійно проводить профілактичну роботу серед школярів та студентів з попередження травматизму в нестандартних ситуаціях. Як приклад, можна привести презентацію фільму «Місто – вбивця». Захід відбувся в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Короленка 21 лютого для студентів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

Присутні ознайомилися з найбільш поширеними причинами  травмування та смерті в Чернігівській області. Були продемонстровані оперативні зйомки телестудії «Магнолія» в різних регіонах України. Побачивши суворі кадри, присутні яскраво уявили весь жах наведених прикладів і ціну   вже звершених помилок. Фільм став серйозним попередженням, до чого може привести елементарне невиконання правил безпеки в різних ситуаціях.


методист Валентина Прибитько