Світлофор Моргайко попереджає
Середа, 14 березня 2018, 11:29

Профілактиці дитячого травматизму на дорозі приділяється велика увага в закладах освіти всіх рівнів. Приводом для проведення зустрічей з представниками поліції, конкурсів з правил  поводження на дорозі є статистичні дані за 2017 рік по Чернігівській області.

За участю дітей сталося 123 ДТП, 108 юних учасників дорожнього руху травмовано, 20 ДТП трапилося з вини дітей. В дорожньо-транспортних пригодах за рік в області загинуло 8 дітей.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області спільно з підрозділами поліції в Чернігівській області приймає участь в проведенні таких профілактичних заходів. Прикладом може бути майстер-клас «Світлофор Моргайко», який пройшов в обласній бібліотеці для учнів початкових класів ЗНЗ №27 м. Чернігова 13 березня 2018 року.

В ігровій формі дітлахи знайомилися з дорожніми знаками, відгадували загадки, вирішували ситуативні задачі з правил дорожнього руху. В книжках-розмальовках хлопчикам і дівчаткам необхідно було прочитати основні попередження «Світлофора Моргайка» і правильно розмалювати дорожні знаки.

Час пролетів дуже швидко. Учні не тільки повторили вже знайомі правила пішоходів, але і ознайомилися з ще незнайомими дорожніми знаками, правильним поводженням в різних ситуаціях на дорогах. А саме головне – діти запам’ятали, що виконання правил дорожнього руху – запорука безпеки.


методист Валентина Прибитько