В центрі уваги – питання цивільного захисту
Понеділок, 19 березня 2018, 08:52

В Чернігові на базі промислово-економічного коледжу пройшло засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області. Ці заклади готують фахівців дуже різних напрямків і технічних, і гуманітарних галузей, але питання збереження життя і здоров’я студентів і працівників, мінімізації можливих втрат внаслідок надзвичайних ситуацій в навчальному закладі актуально для всіх.

Тому запропонована тема виступу зацікавила як представників Управління освіти і науки Чернігівської області, так і директорів коледжів, технікумів і училищ.

Завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області Кожухар О.А. довів до присутніх відомості про можливі надзвичайні ситуації в області, основні положення щодо організації цивільного захисту в навчальних закладах та запропонував варіанти створення формувань цивільного захисту.

В ході бесіди обговорювались питання підготовки керівного складу, удосконалення навчальної матеріально-технічної бази, проведення тренувань з працівниками та студентами. Проведений захід посприяв зміцненню взаємодії між навчально-методичним центром та навчальними закладами області.


методист Валентина Прибитько