Продовження Дня професійної майстерності в Чернігові
Четвер, 19 квітня 2018, 13:24

Другий день Дня професійної майстерності розпочався з відвідування Деснянської районної у місті Чернігові ради, де завідувач обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області О.А. Кожухар і відповідальна особа за роботу консультативного пункту об’єкту С.І.Надженко провели практичний тренінг «Виконання робіт з розроблення оригінал-макетів стендів інформаційно-довідкового куточку з питань цивільного захисту для консультаційного пункту».

О.А. Кожухар поділився досвідом роботи Центру в даному напрямку, всі учасники Дня професійної майстерності прийняли участь в обговоренні теми тренінгу та опануванні конкретних навичок по виготовленню інформаційно-довідкового куточку з питань цивільного захисту. Присутні ознайомилися з роботою консультаційного пункту з питань цивільного захисту Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Заступник начальника управління – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту С.І.Осипенко провів тематичну дискусію «Практичне застосування методичного посібника «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту» та круглий стіл на тему «Досвід роботи майстрів виробничого навчання із суб’єктами забезпечення цивільного захисту з питань проведення ними практичної підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях».

Учасники Дня професійної майстерності поділилися досвідом використання методичного посібника в практичній діяльності, обговорили актуальні питання діяльності майстрів виробничого навчання.


методист Валентина Прибитько