Тренування на ПрАТ «Елегант»
П'ятниця, 11 травня 2018, 14:31

У рамках проведення спеціального об’єктового тренування на підприємстві ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» були практично відпрацьовані питання за темами: «Дії керівництва та персоналу під час виявлення підозрілого предмету на території підприємства» та «Дії керівництва та персоналу під час пожежі».

По перше слід зазначити, що керівництво підприємства в особі директора Приватного Акціонерного підприємства Романовської Наталії Олександрівни прикладає чимало зусиль для проведення відповідної роботи, щодо дотримання правил безпеки, цивільного захисту  та охорони праці на фабриці. З метою збереження життя та здоров’я працівників фабрики керівництво підприємства вкладає немалі кошти  в підтримання і оновлення засобів захисту робітників, а також в теоретичну та практичну підготовку керівників та особового складу формувань цивільного захисту.

Керівництво підприємства підготовкою до проведення спеціального об’єктового тренування показало, що у повній мірі усвідомлює вимоги Кодексу цивільного захисту України в якому визначено, що одним з основних завдань цивільного захисту є навчання населення способам захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а кульмінацією навчання є практичні дії під час проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

На підприємстві ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» перед проведенням спеціального об’єктового тренування особою відповідальною за питання цивільного захисту на фабриці інженером з охорони праці Раїсою Федорівною   Юрченко  був розроблений комплект документації, який був розглянутий на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій  суб’єкта господарювання та затверджений директором-керівником цивільного захисту підприємства Романовською Н.О.

Перед тренуванням були проведені теоретичні заняття згідно програми спеціальної підготовки та інструктажі з дотримання заходів безпеки в ході тренування.

У цілому учасники тренування показали добру злагодженість у діях та організації взаємодії при відпрацюванні практичних питань, а запорукою цього є  дії керівника підприємства, яка особистим прикладом показувала, як повинні діяти учасники тренування, не забуваючи про виконання своїх обов’язків, як керівника тренувань.

По завершенню тренування директором підприємства Романовською Н.О. був проведений розбір дій учасників тренування, були визначені ті, хто діяв краще та вказано на виявлені недоліки та порядок їх усунення.


майстер виробничого навчання Сергій Гушер