СОН в КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіодиспансер»
Вівторок, 15 травня 2018, 16:44

15 травня, відповідно до плану практичної підготовки на підприємствах, установах та організаціях м. Чернігова на 2018 рік, було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою «Дії керівництва та персоналу під час виявлення підозрілого предмету в закладі» в КЛПЗ «Чернігівський обласний кардіодиспансер». Керував навчанням головний лікар Ігор Батог.

Завдяки завчасній і якісній підготовці навчання пройшло на високому організаційному рівні.

На першому етапі було проведено заслуховування посадових осіб диспансеру, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту.

На другому етапі здійснювалось виконання практичних дій персоналу, в тому числі оповіщення персоналу і пацієнтів про загрозу надзвичайної ситуації, проведення евакуації персоналу в безпечне місце та надання першої медичної допомоги «умовно» постраждалим.

Окремим питанням розглянуто практичне застосування первинних засобів пожежогасіння, а саме порошкових та вуглекислотних вогнегасників. Працівники пожежних формувань підвищили свої навички  в гасінні умовної пожежі.

Паралельно було відпрацьовано питання взаємодії з підрозділами ДСНС при гасінні пожежі  з залученням рятувальників 2 державної пожежно-рятувальної частини міста.

В цілому учасники навчання показали добру злагодженість у діях та організації взаємодії при відпрацюванні навчальних  питань.

По завершенню навчання головний лікар Ігор Батог провів розбір дій учасників навчання, були визначені ті, хто діяв краще та вказано на виявлені недоліки і порядок їх усунення.


майстер виробничого навчання Олександр Ромащенко