Обласна студентська олімпіада з БЖД
Четвер, 17 травня 2018, 16:27

Виховання культури безпеки життєдіяльності – важлива складова навчального і виховного процесу у всіх ланках системи освіти. Не є виключенням і заклади вищої освіти та фахової передвищої освіти. Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області п’ять років тому став ініціатором проведення обласних олімпіад з питань безпеки життєдіяльності серед студентів.

Метою такого заходу є закріплення теоретичних знань і практичних навичок поводження в різних надзвичайних ситуаціях, пропаганда здорового способу життя серед молоді, виховання у підростаючого покоління відповідального відношення до збереження життя. Організаторами олімпіади крім Центру стали – Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації та Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

Традиційно захід щиро приймає обласна станція юних натуралістів, де в цю весняну пору просто вражаюча краса.

Змагання включало чотири конкурси: презентація навчального закладу, тестування з правил дорожнього руху, надання першої допомоги постраждалому, демонстрація авторської навчальної презентації з питань безпеки життєдіяльності.

Оцінювали виступи команд представники Департаменту сім’ї, молоді і спорту Чернігівської ОДА, Управління освіти та науки Чернігівської ОДА, Чернігівського міського відділу Центру медицини катастроф та Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівської області.

Члени журі відмітили високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, творчий підхід до виступів всіх команд-учасників олімпіади. Але, змагання завжди визначає кращих.

В загальному заліку ІІІ місце посіла команда Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу, ІІ – представники коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ. Перемогли в олімпіаді студенти Чернігівського базового медичного коледжу.

При підведенні підсумків організатори висловили подяку всім учасникам за активну підготовку і участь в олімпіаді.


методист Валентина Прибитько