Поліція вміє діяти в надзвичайних ситуаціях
Вівторок, 22 травня 2018, 15:21

Згідно Положення про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України, затвердженого Наказом МВС України №50 від 26.01.2016р., протягом квітня-травня 2018 року представниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведено курс лекцій загальнопрофільної підготовки з питань безпеки життєдіяльності. Заняття проводились із особовим складом Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.

Викладач навчально-методичного центру Мірошник Д.А. докладно розповів про надзвичайні ситуації, які можуть статися в області, та який алгоритм дій при їх виникненні.

Старший майстер виробничого навчання навчально-методичного центру Медвідь М.А. роз’яснив слухачам про хімічно-небезпечні об’єкти та сильнодіючі отруйні речовини і особливості їх впливу на людину.

Також було докладно доведено інформацію про засоби колективного та індивідуального захисту населення при виникненні різних надзвичайних ситуацій.

По завершенню лекцій слухачами було задано достатньо запитань, а це свідчить про те, що особовий склад Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції зацікавлений в особистій безпеці та безпеці своїх громадян.

Сподіваємось, що присутні засвоїли набуті знання та навички та будуть застосовувати їх в повсякденному житті.


методист Ганна Дубина