Дітям про безпеку
Понеділок, 04 червня 2018, 15:32

Літо – пора канікул та активного відпочинку, коли можна на весь наступний рік набратися сили, здоров’я та енергії. Але, щоб відпочинок був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил поведінки.

2 червня 2018 року Управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради були організовані тематичні інтерактивні лекторії в рамках реалізації культурно-просвітницького проекту «ChAC». Заходи були організовані в сквері імені Богдана Хмельницького.

На запрошення Управління культури та туризму в тематичних лекторіях прийняв активну участь навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. На майданчику біля фонтанів обласним методичним кабінетом Центру було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт. Одне з основних завдань даного тематичного лекторію – сприяти донесенню інформації до дітей з безпеки життєдіяльності, техніки безпеки під час літніх канікул, навчити піклуватися про своє життя та здоров’я.

В мобільному навчально-консультаційному пункті дітям були показані кращі дитячі роботи, які приймали участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Безпека в житті – життя в безпеці», що був організований та проведений навчально-методичним центром  спільно з Управлінням освіти та науки Чернігівської ОДА. Дитячі роботи були представлені в віковій категорії від 6 до 17 років, а це в основному малюнки, плакати, різнопланові вироби рукоділля. Тобто представники Центру змогли зацікавити своєю інформацією будь-кого, хто виявив бажання відвідати мобільний пункт.

Дивлячись на ці роботи, діти ознайомилися з різними небезпеками, які можуть чекати людину в побуті, в природних умовах та в інших випадках, коли не дотримуються елементарних правил заходів безпеки. Крім того дітлахи отримали детальну інформацію - як вести себе в тій чи іншій життєвій ситуації. Всі бажаючі отримали пам’ятки «Аварійні служби міста», «Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів», «Увага, кліщі!», «Будьте обережні на воді!» та «Перегрівання організму».

Роблячи висновок, можна сказати, що метою подібних заходів є те, щоб підростаюче покоління замислилось, як зробити так, щоб біда не торкнулась ні їх самих, ні їх близьких.


методист Михайленко С.В.