Безпека під час канікул
П'ятниця, 13 липня 2018, 12:04

Пора літніх канікул в самому розпалі. Безпека дитини під час відпочинку завжди повинна ставитись на перший план. Але, щоб відпочинок був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил поведінки.

На допомогу в цьому питанні завжди прийде навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, одним з напрямків діяльності якого є просвітницька робота з питань безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді.

Саме тому співробітниками Центру було надано методичну допомогу педагогічному складу оздоровчого табору санаторного типу «Дружба» в проведенні заходу з безпеки дітей в повсякденній діяльності під час канікул.

Захід пройшов в ігровій та цікавій для дітлахів формі. Перше питання – це безпека на дорозі, мета якого – збагачення знань дітей новою інформацією про дороги і Правила дорожнього руху, розширення поняття про дорогу, перехрестя, дорожню розмітку й елементи дороги та пішохідний перехід, розвиток вміння і навичок.

Свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, щоб уникнути травматизму і нещасних випадків, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати, діти відгадували загадки про дорожній рух та транспортні засоби, нагадали дорожні знаки.

Після першого питання юні таланти табору продемонстрували номери художньої самодіяльності.

Друге питання – це безпека на воді. Було організовано конкурс стосовно знань правил поводження на воді. Діти в основному знали ці правила і з задоволенням відповідали на всі запитання, що стосуються поведінки на водних об’єктах та які були показані в презентації.

Потім діти переглянули мультфільм «Корисні підказки», в якому їм продемонстрували як себе поводити під час спеки, перебуванні на сонці та як вберегтися від сонячного удару.

Заходи пройшли при високій активності дітей, весело та корисно. Як підсумок, можна сказати, що метою подібних заходів є те, щоб підростаюче покоління замислилось, як зробити так, щоб біда не торкнулась ні їх самих, ні їх близьких.


методист Михайленко С.В.