СОН в ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
Четвер, 20 вересня 2018, 09:55

Відповідно до плану практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях міста Чернігова на 2018 рік в ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради 19 вересня було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою «Надання екстреної медичної допомоги постраждалим під час виникнення надзвичайної ситуації», під керівництвом заступника директора центру  Валентини Луценко.

Завдяки завчасній і якісній підготовці – навчання пройшло на високому організаційному рівні.

На першому етапі було проведено заслуховування посадових осіб центру, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту.

На другому етапі здійснювалось виконання практичних дій персоналу, в тому числі оповіщення про загрозу надзвичайної ситуації, проведення евакуації в безпечне місце та надання екстреної медичної допомоги умовно постраждалим.

Окремим питанням було розглянуто практичне застосування первинних засобів пожежогасіння, а саме – вуглекислотних вогнегасників. Працівники пожежних формувань підвищили свої навички в гасінні умовної пожежі.

В цілому учасники навчання показали добру злагодженість у діях та організації взаємодії при відпрацюванні навчальних питань.

По завершенню навчання було проведено розбір дій учасників, були визначені ті, хто діяв краще та вказано на виявлені недоліки та порядок їх усунення.


методист Ганна Дубина