СОТ з питань ЦЗ пройшло в ПАТ «Облтеплокомуненерго»
Четвер, 27 вересня 2018, 15:08

Відповідно до плану практичної підготовки на підприємствах, установах і організаціях міста Чернігова на 2018 рік в ПАТ «Облтеплокомуненерго» 25 вересня було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань ЦЗ за темою «Дії керівного складу та персоналу при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з вибухом котла», під керівництвом першого заступника голови правління Олексія Тетері.

Методичний супровід при підготовці тренування здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області Олександр Ромащенко.

Завдяки завчасній і якісній підготовці тренування пройшло на високому організаційному рівні.

На першому етапі було проведено заслуховування посадових осіб товариства, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту.

На другому етапі керівним складом відпрацьовувались дії щодо планування та організації локалізації і ліквідації надзвичайної ситуації в газовій котельні.

В цілому учасники тренування показали добру злагодженість у діях та організації взаємодії при відпрацюванні навчальних питань.

По завершенню тренування було проведено розбір дій учасників, були визначені ті, хто діяв краще та вказано на виявлені недоліки та порядок їх усунення.


методист Ганна Дубина