Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
Вівторок, 06 листопада 2018, 15:02

В закладах освіти Чернігівської області пройшов Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. В рамках Тижня навчальні заклади запрошували представників ДСНС для проведення занять з пожежної безпеки, поводження з вибухонебезпечними предметами тощо.

Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2 та заклад загальної середньої освіти №34 м. Чернігова запросили представників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області для проведення занять «Індивідуальні засоби захисту».

На початку зустрічі учні ознайомилися з історією створення індивідуальних засобів захисту, різноманіттям захисних костюмів, протигазів, респіраторів, ватно-марлевих пов’язок. Представники Центру продемонстрували правила користування протигазами, що визвало зацікавленість присутніх, але саме цікаве було наприкінці заняття – кожен бажаючий мав можливість спробувати надіти протигаз, допустивши при цьому якомога менше помилок. Також були дані рекомендації по виготовленню ватно-марлевих пов’язок в домашніх умовах..

Учні навчальних закладів засвоїли інформацію про необхідність і правила використання індивідуальних засобів захисту у випадку надзвичайної ситуації.


методист Валентина Прибитько