День викладача: заключний день заходу
Четвер, 07 лютого 2019, 16:45

7 лютого 2019 року продовжив свою роботу важливий захід професійної майстерності для викладачів сфери цивільного захисту – День викладача, який проводився на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

В другий, заключний день заходу, робота розпочалась з лекції «Прийоми керування увагою аудиторії (слухачів)», яку провела для учасників заходу завідувач кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Національного університету «Чернігівський колегіум ім. Т.Г.Шевченка» кандидат педагогічних наук, доцент Носовець Н.М.

Після короткої перерви заступник начальника управління планування та координації заходів цивільного захисту – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення ДСНС України Осипенко С.І. провів «круглий стіл», де викладачі обговорили практику застосування та надали коментарі до Методичного посібника «Поради викладачу навчально-методичного центру цивільного захисту».

І на закінчення заходу Осипенко С.І. підвів підсумки Дня професійної майстерності викладачів. Він зауважив, що основні завдання Дня викладача були виконані: учасники заходу підвищили свій професійний рівень, прийняли участь у показових заняттях, майстер-класах та тренінгах, обговорили питання організації навчальної та методичної роботи, практику застосування та надання коментарів до Методичного посібника «Поради викладачу навчально-методичного центру цивільного захисту» і саме головне - обмінялися досвідом роботи.


методист Михайленко С.В.