СОТ з питань ЦЗ в Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці
Середа, 10 квітня 2019, 14:31

В Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці було проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту за темою «Дії персоналу закладу в разі виникнення пожежі»  під керівництвом головного лікаря Сергія Горбаня.

Поліклініка відноситься до об’єктів з постійним масовим перебуванням людей, а тому виникнення надзвичайної ситуації може призвести до масштабних наслідків.

Завдяки завчасній підготовці до тренування керівництву поліклініки вдалося якісно спланувати цей захід та підготовити персонал до дій у разі виникнення пожежі.

Методичний супровід при підготовці тренування здійснював майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Ромащенко О.М.

В ході тренування відпрацьовані практичні заходи щодо дії органів управління, формувань цивільного захисту, персоналу поліклініки при проведенні екстреної евакуації та при умовній пожежі.

Керівний склад, особовий склад формувань цивільного захисту, персонал поліклініки під час тренування вдосконалили свої практичні навики щодо виконання функціональних обов’язків та порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Результати спеціального об’єктового тренування обговорили на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій поліклініки. В ході засідання були визначені рекомендації для подальшого покращення стану роботи з питань ЦЗ.


майстер виробничого навчання Ромащенко О.М.